خانه / دیاق سپر / تولید عمده ضربه گیر فلزی سپر پراید

تولید عمده ضربه گیر فلزی سپر پراید

پارسا بدنه  عرضه کننده  تولیدات عمده ضربه گیر فلزی سپر پراید کارخانه لوازم بدنه خودرو با برند تکران می باشد.  ضربه گیر فلزی سپر پراید ،برند تکران یکی از برندهای باکیفیت و پرفروش بازار می باشد که به علت کیفیت قابل قبول، جای خود را در بازار لوازم خودرو  به خوبی باز کرده است. عرضه این محصول مستقیما از کارخانه انجام می شود و قیمت مناسب این برند به علت حذف واسطه ها می باشد شما میتوانید برای اطلاع از قیمت با مدیریت فروشگاه تماس حاصل فرمایید.

 ضربه گیر فلزی سپر پراید

میزان تولید ضربه گیر فلزی سپر پراید

میزان تولید ضربه گیر فلزی سپر پراید در هر کارخانه به تقاضای بازار بستگی دارد .که این مورد خود به  کیفیت قابل قبول محصول و رعایت استانداردهای  سایپا ارتباط کامل دارد . ضربگیر فلزی سپر پراید در کارخانه با ورقهای با ضخامت متنوع تولید می شود و معمولا وزن  هر ضربه گیر معرف خوبی برای کیفیت ورق مورد استفاده می باشد اما این وزن نباید بیشتر از استانداردهای سایپا باشد چرا که موجب برهم خوردن استانداردهای وزنی و ایرودینامیکی خودرو می شود. اغلب درخواست بازار بر روی دیاق سپرهای فلزی با وزن متوسط می باشد چرا که هم کیفیت مورد نظر را داراست و هم قیمت متعادل آن موجب ترغیب خرید توسط مشتری می شود . البته با ورود دیاق های پلیمری و قیمت مناسب آن در بازار اندکی در خواست برای دیاقهای فلزی کاهش یافت که این روند توانست تا مدتی بر درخواست بازار خرید و فروش ضربه گیر فلزی پراید تاثیر گذار باشد اما خیلی زود کیفیت و قدرت ضربه گیر دیاق های فلزی توانست  تاثیر مثبت خود را بر بازار گذاشته و جای اصلی خود را در بازار باز کند . از دیگر موارد تاثیر گذاربر تولیدات کارخانه افزایش قیمت مواد اولیه است که موجب عدم ثبات قیمت برای یک محصول می شود که این روند خود برای درخواست مشتریان تک به استفاده از دیاقهای پلیمری می شود . همچنین روند صادرات دیاق میتواند بر تولیدات آن موثر باشد. که با رونق بازار های صادراتی تولیدات کارخانه در مسیر تقاضای صادراتی افزایش پیدا میکند. تمامی موارد ذکر شده در میزان تولید کارخانه ها تولید دیاق فلزی سپر تاثیر به سزایی دارد .

عرضه انواع ضربه گیر فلزی سپر پراید

ما  می توانید انواع مختلفی از ضربه گیرهای سپر پراید را در بازار لوازم بدنه خودرو مشاهده نماییم  شما به عنوان یک مبتدی با ورود به به بازار در نگاه اول می توانید تفاوت کیفیت دیاق ها را به خوبی مشاهده کنید در کارخانه های تولید دیاق مکانیزاسیون مراحل تولید موجب تمیزی و زیبایی دیاق ها در نگاه اول شده است .  از دیگر عوامل تنوع وزنی ضربه گیرهای فلزی سپر پراید میباشد. که وزن متفاوت از ۴ تا ۸ کیلو گرم را در بر می گیرد که خود بر میزان قیمت دیاق سپر فلزی پراید تاثیر به سزایی دارد . همچنین در بین دیاقها دیاق ۱۳۲و ۱۱۱ با دیاق۱۳۱،۱۵۱،۱۴۱و پراید صبا تفاوتهای ظاهری دارند که این عوامل در مجموع موجب تنواع دیاق سپر فلزی پراید در بازار لوازم بدنه خودرو شده است.

فروشگاه پارسا بدنه عرضه کننده انواع ضربگیر سپر پراید با قیمت درب کارخانه می باشد. خریداران محترم می توانند اطلاعات لازم در ضمینه انواع دیاق فلزی سپر را از مدیریت فروش دریافت کرده و سپس با اطمینان از ما خرید نمایند

 

 

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
مجتبی عبداللهی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09133315479
شماره تلفن ثابت: ۰۳۱۴۲۷۴۰۶۴۹
پست الکترونیکی: Mojtaba_abdelahy@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

دیاق فلزی سپر

شرکت پخش دیاق فلزی سپر

پارسا بدنه از جمله شرکت پخش دیاق فلزی سپر پراید در استان اصفهان می باشد …

آراد برندینگ