مجموعه پارسا بدنه شما را به خرید بهترین انواع دیاق سپر پراید دعوت می‌نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کننده رکاب پیکان اصل

رکاب پیکان اصل چه ویژگی هایی دارد؟نکاتی مهم برای خرید رکاب پیکان اصلرکاب پیکان اصل چه نقشی در خودرو دارد؟بررسی میزان مرغوبیت رکاب پیکان اصلتوزیع انبوه رکاب پیکان اصلفروشنده بهترین رکاب پیکان اصلشرکت فروش رکاب پیکان اصل

اولین اتومبیل جهان توسط فردیناند فربیست با عنوان patent motorwagen ساخته شد که تنها سه چرخ داشت و در آن زمان تحول عظیمی در مسیر تکنولوژی به حساب می آمد ولی در حقیقت اختراع خودرو را به کارل بنز نسبت می دهند. او در سال 1885 اولین خودروی با موتور احتراقی خود را ساخت. تا اینجا توضیح مختصری از اولین اتومبیل های جهان را برایتان بازگو کردیم حالا وقت آن رسیده که به اولین ماشین خاطره انگیز و پر طرفدار ایرانی ها به نام پیکان نیز اشاره ای داشته باشیم. پیکان خودروی سواری بود که از سال 1346 تا 1384 در ایران به تولید رسید و چهره بازنگری شده از خودروی هیلمن هانتر بود.رکاب پیکان مدل زیادی دارد

تولید کننده رکاب پیکان اصل

رکاب پیکان اصل چه ویژگی هایی دارد؟

رکاب پیکان اصل چه ویژگی هایی دارد؟ پیکان عشق جوانان و حتی سن داراهای آن زمان بود که افراد با سوار شدن به آن احساس خیلی جذاب و خاصی داشتند و خود را در یک هواپیمای پیشرفته احساس می کردند که بر فراز آسمانها در حال گشت زنی است. قطعات ریز و درشت پیکان در هر شرایطی قابل دسترسی بوده و هست و این نیز یکی از مزیت های اصلی پیکان به شمار می آيد. هر وسیله ای هم که رفع کردن نیازهای در رابطه با قطعات و ابزارهایش کار آسانی باشد محبوبیت زیادی در بین دارندگان آن وسیله دارد. تا الان در مورد پیکان و قطعات کلی آن بحث کردیم نظرتان چیست

یه مقدار مساله را ریزتر کنیم و به قطعات کاربردی پیکان نیز اشاره کنیم؟ مثلا قطعه کاربردی چون گلگیر، که اگرچه ممکن است به نظر شما قطعه زیاد مهمی به حساب نیاید ولی بعد از توضیحات ما در این باره شما هم به کاربردی بودن این قطعه پی خواهید برد. موقعیتی را تصور کنید که برای یک قرار کاری که در بیرون و در یک فضای باز برنامه ریزی شده خود را آماده می کنید. ظاهرتان را آراسته کرده و به موهایتان می رسید و پوشش تان را مطابق یک قرار مهم و خیلی رسمی آماده می کنید و سوار ماشینی که برق انداخته اید می شوید و به سمت قرار به راه می افتید. از شانس شما بعد از به راه افتاده نم نم باران شروع می شود.

بارانِ زیاد شدیدی نیست ولی بالاخره زمین را خیس کرده است. همین طور که حواستان به باران و راه است و به قرار و نتیجه آن فکر میکنید ناگهان در دست اندازی می افتید که قسمتی از آسفالت آن کنده شده و مقداری آب به همراه گل در آن جمع شده است. شما وقتی در آن چاله کوچک می‌افتید مقدار قابل توجهی آب به همراه گِل به اطراف پاشیده می شود و مسلما هر فردی که عابر بوده و در کنار خیابان باشد تمام لباس‌هایش کثیف خواهد شد ولی ممکن است مقدار کمی از ماشین شما کثیف شود که با شستشوی خیلی جزئی تمیز می شود. به نظرتان ماشین شما چرا زیاد کثیف نشد ؟ بله، درست حدس زدید. بدلیل وجود گلگیر روی چرخ ها. این وسیله و قطعه کاربردی تمام نیروی حاصل از پاشیده شدن را گرفت و مانع از پخش شدن آلودگی ها به اطراف شد.

نکاتی مهم برای خرید رکاب پیکان اصل

هر وسیله ای به اقتضای زمان خود بهترین تکنولوژی به حساب می آید و می تواند نیاز بشر را به آسانترین شکل ممکن مرتفع کند، پیکان هم درست همین طور است به دلیل قیمت مناسبی که شامل می شود هر قشر از جامعه می توانند نسبت به داشتن آن اقدام کنند و این ماشین خاطره انگیز را در اختیار داشته باشند. همانطور که پیکان خود جز در دسترس ترین و مناسبترین اتومبیل هاست قطعات و ابزاری که برای آن به کار می رود نیز دارای دسترسی آسانی است. پیکانی که سال 81 ساخته می شد با هیلمن هانتری که در سال 1979 انگلیسی ها تولید آن را متوقف کرده بودند

تفاوت خیلی زیادی نداشت. مدل اصلی دارای یک موتور 1600 سی سی، سپرهای فلزی، قالپاق های به صورت بشقاب های نقره ای و چراغهایش نیز بصورت چهار گوش و بزرگ بود و حتی قطعات آن در دورترین نقطه از ایران نیز پیدا می شود. مشخصات ظاهری که برای گلگیر میتوان بیان کرد به این صورت است که این قطعه کاربردی روی چرخ وصل می‌شود و از تایر در مقابل برخورد با ضربات و اجسام بیرونی محافظت می کند. بعنوان مثال زمانی که رانندگی می کنید ممکن است اجسامی به سمت ماشین پرتاپ شوند که گلگیر از خوردن آن اجسام به بدنه ماشین جلوگیری می کند. البته خود گلگیرها هم به دو نوع تقسیم می شوند گلگیرهایی که دقیقا روی خود خودرو و بدنه آن قرار دارند و روی ماشین ثابت شده اند و گلگیرهایی که مجزا طراحی شده اند

وشما با خرید آنها ترجیح مي دهيد روی خودرویتان نصب کنید که این گلگیرها تنوع گوناگونی دارند که شما بسته به سلیقه خود میتوانید انتخاب ونصب نمائید. گلگیر عقب پیکان وانت هم درست مانند گلگیر جلو همان عملکرد را دارد و درست مثل آن مانع از پرتاب آلودگی ها می شود. این گلگیر همانند گلگیر جلو نقش ایمنی و البته زیبایی ماشین را نیز به عهده دارد.

رکاب پیکان اصل چه نقشی در خودرو دارد؟

رکاب پیکان اصل چه نقشی در خودرو دارد؟ گلگیرها بر حسب مدل و نوع خودروها در شکل ها واندازه های گوناگونی تولید می شوند. ولی در تمام ماشین ها از یک لحاظ دقیقا مشابه هم هستند و آن هم نصب و نحوه قرارگیری شان است. تمام آنها در جلو، عقب، راست و چپ ماشین دقیقا به طور قرینه و موازی در پایین درب خودرو نصب می شوند. همانطور که در بالا هم به اهمیت گلگیر اشاره کردیم برای درک بهتر موضوع اینجا نیز متذکر می شويم که وجود یک گلگیر با کیفیت و با دوام مانع از رفتن آب و مایعات نامناسب به قطعات برقی اتومبیل می شود و امنیت موتور خودرو را در پی دارد یعنی اگر این قطعه نباشد سیستم برق ماشین و موتور به موجب برخورد آب و دیگر آلودگی ها آسیب شدیدی می بینند و مسلم است که وقتی موتور که قلب ماشین است آسیب ببیند عملا کارکرد خودرو پائین می آيد و علاوه بر آن نیاز به تعمیر موتور ضروری می شود

که این‌ خود نیز باعث بوجود آمدن هزینه هاي هنگفت می شود. پس میبینم که یک قطعه کوچک وبه ظاهر بی اهمیت چگونه با اصلی ترین بخش یک خودرو ارتباط دارد.گلگیر هم چنین از لاستیک ها نیز محافظت می نماید. حالا که اهمیت گلگیر برایمان روشن تر از قبل شد باید سعی کنیم در انتخاب جنس با کیفیت برای این امر دقت زیادی داشته باشیم.

گلگیرهایی که در عقب و جلوی خودرو نصب می شوند چون نهایتا به سپر وصل می شوند و ممکن است حتی در تصادفات جزئی آسیب زیادی ببینند پس باید جنس مقاوم و مستحکمی داشته باشند تا توان مقاومت در اثر ضربه های بیرونی را داشته باشند. گلگیر ها از جنس فلز می باشند تا مقاومت بیشتری داشته باشند.گاهی اوقات انتخاب با کیفیت قطعات و ابزار کوچک می تواند از به بار آمدن خرج تراشی های بزرگ جلوگیری کند. پس سعی کنیم بهترین گلگیر را انتخاب کنیم.

بررسی میزان مرغوبیت رکاب پیکان اصل

همانطور که قبلاً هم ذکر شد لازم است بدانید درب عقب سپر خودرو یکی از لوازم جانبی بسیار مهم در خودرو ها می باشد. این قطعه در پراید و در دیگر خودرو ها به گونه ای است که برای حفاظت از قسمت جلو و عقب بدنه ماشین استفاده می شود. حال اگر از تولیدی درب عقب سپر پراید نوع با کیفیت و درجه یک آن خریداری شود به طور حتم با وجود داشتن سرعتی معین در هنگام تصادف، خسارتی به ماشین شما وارد نخواهد شد.

البته دقت داشته باشید با این وجود بهتر است به راهنمایی افراد متخصص در این زمینه جهت خرید این قطعه دقت کنید تا بتوانید این محصول اصلی را خریداری نمایید. با وجود این که در نمایندگی های فروش آن، بهترین برند ها و بهترین انواع این محصولات و لوازم یدکی با کیفیتی ارائه می‌ شود مشاهده شده روز به روز خرید و فروش از این طریق رونق پیدا می کند. با توجه به اهمیت لوازم یدکی، بسیاری از مجموعه‌ها لوازم یدکی جعلی و تقلبی تولید می‌کنند که معمولا استفاده از این لوازم یدکی‌ها نه تنها باعث بهبود عملکرد خودرو نمی‌شود بلکه در کارکرد دیگر قطعات نیز تاثیر مخربی می‌گذارد.

ولی تولید کنندگان داخلی در داخل کشور محصولاتی با برند عالی و ایرانی تولید می کنند. لوازم یدکی‌های تقلبی معمولا از لوازم یدکی اصول و اورجینال ارزان‌تر هستند اما کیفیت و کارایی بالایی ندارند و می‌توانند به خودرو آسیب بزنند.

لوازم یدکی هر خودرو در فروشگاه‌های مخصوصی عرضه می‌شود و همین‌طور باید توسط تعمیرکاری که به اجزا و قطعات موتوری، بدنه، جلوبندی و گیربکس هر مدل از خودرو تسلط دارد تعویض و یا تعمیر شود. چون بسیاری از لوازم یدکی هر چند اصل هستند اما در صورت نصب نامناسب دوباره آسیب می‌بینند. لوازم یدکی خودرو باید دارای مارک شرکت تولید کننده باشد تا از فابریک بودن ان اطمینان خاطر داشته باشیم بعضی از لوازم یدکی دارای وگارانتی هستند.

توزیع انبوه رکاب پیکان اصل

توزیع انبوه رکاب پیکان اصل کاربرد درب عقب سپر در خودرو محافظ مناسبی در برخورد خودرو ها و وارد شدن ضربات حاصل از تصادفات است. نصب درب عقب سپر به منظور حفاظت از بدنه جلو و عقب خودرو است و برای ثابت نگه داشتن سپر برروی خودرو نصب می گردد. نخستین سپر ها از جنس فلزی بودند و استحکام بسیاری داشتند. ولی به همراه این ویژگی نکته ی منفی نیز داشتند این نکته وزن زیاد این محصول بود و نکته ی دیگر اینکه ضربه را به خوبی مهار نمی کردند ولی درب عقب سپر های امروزی سبک وزن و از مواد پلاستیکی و فلزی و فیبر کربن هستند و مقاوم ساخته می شوند و به صورت جدا یا متصل به بدنه ی خودرو هستند

و یکپارچه طراحی می شوند. سپر ها علاوه بر استحکام باید دارای ویژگی آیرودینامیکی باشند. فروشندگان درب عقب سپر این محصول را با کیفیت ها و قیمت های مختلفی عرضه می کنند. درب عقب سپر جنس های مختلفی دارد که با توجه به عملکرد سپر جلو و عقب برای هر خودرو از یک الگوی خاص در طراحی سپر استفاده می شود. سپر های پلاستیکی بیشترین استفاده را در بین انواع سپر های تولید شده دارند زیرا هم مواد اولیه آن ها ارزان قیمت است و هم فرایند ساخت و تولید سپر های پلاستیکی بسیار ساده تر از انواع دیگر سپر ها است. برای ساخت سپر های پلاستیکی از تزریق پلاستیک در قالب های مخصوص استفاده می کنند سپر جلو و سپر عقب خودرو های مدرن از سه قسمت اصلی تشکیل شده اند: پیشانی جاذب تیر سپر به دلیل شرایط اقتصادی این روز ها رانندگان به دنبال جنس ویژه درب عقب سپر با قیمت پایین هستند که هم کیفیت بالایی داشته باشد و هم قیمت مناسب داشته باشد.

فروشنده بهترین رکاب پیکان اصل

درست است که ساخت پیکان و پیکان وانت متوقف شده است و دیگر تولید نمی شود ولی تقاضای زیادی برای لوازم یدکی و قطعات این ماشین ها زیاد است وافراد بسیاری دارنده پیکان ها و وانت پیکان ها هستند. کسانی که وانت پیکان دارند و برای امرار معاش با ماشین خود بار جا به جا می‌کنند، قطعات ماشین وجلوبندی هایشان به مرور زمان و رفته رفته فرسوده می شوند ونیاز به تعویض وتعمیر آن را احساس می کنند پس به نظرم بازارِ وانت ها همانند خود پیکان در ایران هنوز داغ است و مسلما تقاضا برای قطعات این وسیله ها هم به قوت خود باقی است.

قیمت هرچیزی نسبت به کلی ویا جزیی بودن آن محصول متفاوت است مسلما قیمت انبوه گلگیر عقب پیکان وانت نیز نسبت به قیمت جزئی فروشی آن پایین می آید و این محصولات با کیفیت بطور کلی و انبوه بفروش می رسند. این که یک گلگیر برای قسمت عقب ماشین هست و یا قسمت جلوی آن هیچ تفاوتی در قیمت آن نخواهد داشت قیمت گلگیر عقب تفاوت چندانی با دیگر گلگیرها ندارد بلکه این کیفیت گلگیر است که باعث تفاوت قیمت گلگیرها می شود.

عرضه کننده گلگیر در نظر دارد تا با عرضه بهترین گلگیرها تمام مشتریان خود را راضی نگه دارد تا آن ها نیز در صورت نیاز به لوازم یدکی مطمعن، ایمن و با کیفیت به همان عرضه کننده مراجعه نمایند و اطمینان داشته باشند اجناسی که از او می خرند بهترین و مرغوبترین نوع اجناسی است که میتوانستد خریداری کنند.

رکاب اصل مدل زیادی ذدارد فروش رکاب مدل زیادی دارد عرضه کننده رکاب بسیار رونق دارد خرید رکاب بسیار زیاد است تولید رکاب بسیار راحت است رکاب پیکان عمده مدل زیادی داردفروشگاه رکاب بسیار رونق دارد

شرکت فروش رکاب پیکان اصل

شرکت فروش رکاب پیکان اصل گلگیرهای فلزی موتورسیکلت در اندازه های مناسب هر نوع موتور سیکلتی برای جلو و عقب این کالا تولید شده و هر کدام کارایی های عالی و بسیار محبوب خود را دارند و از این رو نیز هرکدام خرید و فروش ویژه ای را به خود اختصاص داده اند. گلگیرهای فوق نرخ فروش مناسبی نیز داشته و در هر زمان با ایجاد سود چشمگیر با بهترین قیمت های خرید و فروش رو توزیع می گردند که با توجه به این امر می‌توان آنها را با اطمینان کامل و صرف هزینه‌های کم به راحتی تهیه کرده و بر اساس نیاز خود برای انواع موتورسیکلت ها این کالاهای مهم و خاص را به کار برد.

عبدالهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: مجتبی عبدالهی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09133315479

phone icon شماره ثابت: 03142740649

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: Mojtaba_abdelahy @yahoo.com

مجموعه پارسا بدنه شما را به خرید بهترین انواع دیاق سپر پراید دعوت می‌نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید