خانه / دیاق سپر / شرکت پخش دیاق فلزی سپر

شرکت پخش دیاق فلزی سپر

پارسا بدنه از جمله شرکت پخش دیاق فلزی سپر پراید در استان اصفهان می باشد که در زمینه تهیه و توزیع دیاق فلزی سپر پراید به تمامی نقاط کشور فعالیت دارد شما میتواند انواع دیاق فلزی را به سادگی و با قیمت فوق العاده مناسب از ما خریداری نمایید.

همچنین میتوانید با تماس با مدیریت فروش پارسا بدنه اطلاعات کافی در زمینه وزن دیاق کیفیت و قیمت را از ما جویا شوید .

دیاق فلزی سپر

مشخصات کامل دیاق فلزی سپر

ضربه گیر سپر خودرو در واقعه قسمت استحکام بخش زیر سپر خودرو تلقی می شود که مانند استخوان بندی قوی در داخل سپر استحکام بخش و ضربه گیر خودرو و محافظ قسمتهای داخلی خودرو می باشد. این ضربگیر بیشتر از جنسهای فلزی و پلاستیک و پلیمر تهیه می شود.

تمامی دیاق سپرها با توجه به حالت ایرودینامیکی سپر و ماشین طراحی می شوند و در صورت شکستگی قابل تعمیر نیست و باید جایگزین شود. وجود هر گونه ترک و یا شکستگی منجر به انتقال ضربه به بدنه خودرو در تصادف بعدی خواهد شد.

دیاق های آهنی از ورقهای فولادی با ضخامت متفاوت تولید می شود و در کارگاهها به صورت اتوماتیک تحت پرس و قالب قرار می گیرد و معمولا رنگ سیاه دارد که مانع زنگ زدگی آن می شود. در کل تمام دیاقهای فلزی متناسب با استاندارد شرکت خودرو ساز و ساختار اصلی سپر تولید می شوند. که شکلهای کاملا متفاوتی را دارا هستند.امروزه با وجود ورود دیاقهای پلیمر با وزن سبک تر و قیمت مناسب تر به بازار، دیاقهای آهنی و فلزی جایگاه خود را به خوبی حفظ کرده اند. چرا که علاوه بر رعایت استاندارهای وزنی شرکت سازنده استحکام و قدرت ضربگیری آن برای مصرف کننده در اولویت قرار دارد.

دیاق فلزی سپر

مرکز توزیع دیاق فلزی سپر/ بازار عمده فروش دیاق سپر فلزی پراید

مراکز توزیع دیاق فلزی سپر ماشین های ساخت داخل، معمولا نمایندگیهای شرکت خودرو ساز که مسئول پخش مستقیم از کارخانه هستند و نمایندگیهای کارخانه و کارگاههای قطعه ساز در هر شهر که این محصولات را به صورت عمده و تکی در اختیار خرده فروش ها و مالکان خودروها  قرار می دهند.

این موضوع در مورد خودروهای خارجی کمی متفاوت تر است. اغلب توزیع کنندگان لوازم بدنه از جمله دیاق این خودروها در واقعه وارد کنندگان این قطعات هستند که در بخش فروش قطعات خودرو خارجی فعالیت میکنند.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
مجتبی عبداللهی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09133315479
شماره تلفن ثابت: ۰۳۱۴۲۷۴۰۶۴۹
پست الکترونیکی: Mojtaba_abdelahy@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

ضربه گیر فلزی سپر پراید

تولید عمده ضربه گیر فلزی سپر پراید

پارسا بدنه  عرضه کننده  تولیدات عمده ضربه گیر فلزی سپر پراید کارخانه لوازم بدنه خودرو …

آراد برندینگ