مجموعه پارسا بدنه شما را به خرید بهترین انواع دیاق سپر پراید دعوت می‌نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • 13 + 7 =

لیست قیمت ضربه گیر سپر جلو | تولید و عرضه آن در کشور

لیست قیمت ضربه گیر سپر جلووارد کننده برند های معتبر ضربه گیر سپر جلوخریدار ضربه گیر سپر جلو به قیمت تولید برترین تولید کننده ضربه گیر سپر جلو در کشورصادرات برند های برتر ضربه گیر سپر جلو به خاورمیانهفروش ضربه گیر سپر جلو با بهترین قیمتتولیدی انواع ضربه گیر سپر جلو با بهترین کیفیتشرکت تولیدی ضربه گیر سپر جلو در تهرانارائه کننده بهترین برند ضربه گیر سپر جلو در کرجمراکز معتبر پخش ضربه گیر سپر جلوسفارش ضربه گیر سپر جلوبه صورت عمدهمدل ضربه گیر سپر جلو درجه یک

لیست قیمت ضربه گیر سپر جلو را می توان از فروشگاه ضربه گیر سپر جلو استعلام نمود. قیمت ضربه گیر سپر جلو بستگی به مواد اولیه تشکیل دهنده آن دارد. از این رو قیمت و نرخ هر کدام نیز متفاوت می باشد. این وسیله که به نام های دیگری همچون دیاق، استخوان بندی و تقویتی نیز در بازار به فروش می رسد وسیله ای جهت محافظت از سپر ماشین در برابر ضربه های احتمالی می باشد. در هنگام خرید و تهیه این کالا از تولیدی ضربه گیر سپر جلو توجه به نوع خودرو از اهمیت خاصی برخوردار است. بنابراین توجه به این عامل در خریدی مناسب بسیار موثر خواهد بود. همان طور که ذکر شد مهمترین کاربرد این تجهیزات جلوگیری از سپر در حالت های مختلف است. سه ماده ای که در تهیه و ساخت این وسیله به کار می روند عبارتند از:

 • فلز
 • فوم
 • پلاستیک

بر اساس همین مواد اولیه قیمت هر کدام متفاوت می باشد. برای خرید این قطعات می توان از ضربه گیر سپر جلو دست دوم نیز استفاده نمود. برخی از نمونه های دست دوم این وسیله در حد نو می باشند که خرید آنها می تواند نوعی خرید مقرون به صرفه و اقتصادی محسوب شود.

لیست قیمت ضربه گیر سپر جلو | تولید و عرضه آن در کشور

لیست قیمت ضربه گیر سپر جلو

لیست قیمت ضربه گیر سپر جلوضربه گیر سپر جلو همان طور که از نامش پیداست برای قسمت جلوی ماشین به کار می رود و در انواع مختلف با توجه به نوع خودرو به فروش می رسد. بر همین اساس هر کدام از مدل های آن دارای قیمت خاصی است که به فروش می رسد. لیست قیمت این کالا متاثر از فاکتور های زیر می باشد:

 • شرکت تولید کننده
 • قیمت به ریال یا تومان
 • قیمت عمده فروشی
 • تعداد و نوع خرید
 • سایز و اندازه 

بر همین اساس در خرید های متفاوت قیمت های متنوعی از این کالا به چشم می خورد. سپر جلوی ماشین از جمله قسمت های مهم ماشین است که معمولا در تصادفات بیشتر آسیب می بیند. بنابراین استفاده از این تجهیزات می تواند به محافظت از اتوموبیل کمک نماید و سپر ماشین را آسیب نزند. این لیست را می توان از طریق وب سایت های اینترنتی نیز مشاهده نمود. ضمن این که برند های مختلف این قطعات نیز به همراه تصویر در اینترنتی قابل مشاهده است. وجود تصاویر مختلف از این تجهیزات امکان مقایسه قیمت و مشخصات را برای کاربران سایت فراهم می سازد. ضمن این که ممکن است اطلاعات دیگری نیز توسط این وب سایت ها به کاربران عرضه شود که عبارتند از:

 • روش های خرید ضربه گیر سپر جلو نصف قیمت 
 • معرفی برند های مختلف و معایب ضربه گیر سپر جلو
 • فوائد ضربه گیر سپر جلو
 • خریدار ضربه گیر سپر جلو

وارد کننده برند های معتبر ضربه گیر سپر جلو

وارد کننده برند های معتبر ضربه گیر سپر جلوشرکت های بازرگانی وارد کننده برند های معتبری از انواع ضربه گیر می باشند که ساخت کشور های مختلف می باشد. این تجهیزات از طریق نمایندگی فروش ضربه گیر سپر جلو به فروش می رسد. از این رو با مراجعه به مراکز و بازار لوازم یدکی می توان انواع نمونه های خارجی و داخلی این تولیدات را مشاهده نمود. وارد کنندگان این کالا پس از بررسی برند های معتبر به خرید این کالا و مدل های مختلف آن اقدام می کنند. از این رو پس از بررسی مشخصات کیفی محصول با کشور مورد نظر وارد قرار داد شده و بر سر قیمت به توافق می رسند. در مرحله بعد با خرید عمده و واردات آن به کشور تامین کننده و توزیع کننده آن به سراسر کشور می باشند. تجارتضربه گیر سپر جلو توسط تجار و بازرگانان فعال در این حرفه صورت می گیرد. از این رو این افراد در این زمینه دارای مهارت لازم هستند و به خرید و فروش این کالا می پردازند. شرکت های وارد کننده واحد های فعالی هستند که با راهکار های ورود کالا به کشور آشنایی دارند و پس از اخذ مجوز های لازم به تجارت در این زمینه می پردازند. از این رو این بازرگانان در عرصه های بین المللی دارای فعالیت لازم بوده و از این جهت به مبادله و خرید و فروش کالا با این نقاط می پردازند.

خریدار ضربه گیر سپر جلو به قیمت تولید

خریدار ضربه گیر سپر جلو به قیمت تولید ضربه گیر سپر جلو به قیمت تولید توسط فروشندگان به خریداران عرضه می شود. ضربه گیر سپر توسط گروه های مختلفی خریدارای می شود. از آن جا که ماشین های مختلف توسط کارخانجات گوناگون ساخته شده و هر کدام دارای ویژگی های خاص خود می باشند به همین دلیل برای هر خودرو لازم است سپر مناسب آن خریداری شود. بنابراین خریداران لازم است در مورد خصوصیات و ویژگی های سپری که قصد خرید آن را دارند اطلاعات لازم را از فروشنده دریافت نمایند. این ضربه گیر ها دارای مواد اولیه مختلفی هستند که به تناسب قیمت آنها نیز متنوع است. ا زاین فروشنده ضربه گیر سپر جلو ارائه دهنده اطلاعات لازم فنی در مورد این وسیله می باشد. این افراد همچنین با برند های مختلف موجود در بازار آشنایی دارند و می توانند معرفی کننده آنها به خریداران باشند. برخی شرکت های تولید کننده از طریق فروش ویژه این محصولات را با قیمت مناسب به فروش رسانده و از طریق درجه آگهی در روزنامه های زمان این فروش را به خریداران اعلام می کنند. بنابراین از طریق مطالعه این آگهی ها می توان از زمان دقیق فروش با تخفیف این اجناس آگاه شد و به خرید آنها پرداخت. 

برترین تولید کننده ضربه گیر سپر جلو در کشور

برترین تولید کننده ضربه گیر سپر جلو در کشورخط تولید ضربه گیر سپر جلو در کشور در کارخانجات صنعتی تولید کننده قطعات و لوازم یدکی خودرو صورت می گیرد. این واحد های تولیدی برخی در این زمینه موفق به تولید برترین نمونه های این تجهیزات در بازار شده اند. این امر به دلیل کیفیت مناسب و همچنین قیمت متعادل این لوازم می باشد که خرید را برای همه افراد با هر درآمدی ممکن می سازد. این تولید کنندگان با رعایت استاندارد های تعیین شده از سوی موسسه استاندارد تولید این قطعات را به بهترین شکل ممکن به انجام می رسانند. از این رو برترین تولید کنندگان این عرصه در بازار شناخته شده هستند و بازار خرید ضربه گیر سپر جلو عرضه کننده محصولات تولیدی این شرکت ها می باشند. تولید کنندگان این قطعات خودرو در بازار به دلیل جو رقابتی موجود سعی در تولید بهینه و در نظر گرفتن نیاز های مختلف بازار می نمایند. از این رو تولید کالایی با کیفیت از جمله اهداف تولید کننده های برتر بوده که آنها را از دیگر فعالین این صنعت متمایز می سازد.

صادرات برند های برتر ضربه گیر سپر جلو به خاورمیانه

صادرات برند های برتر ضربه گیر سپر جلو به خاورمیانهبخشی از بازار ضربه گیر سپر جلو را بازار صادراتی این کالا به مناطق مختلف از جمله منطقه خاورمیانه تشکیل می دهد. از این رو صادرات این کالا توسط توسط شرکت های صادراتی که در این زمینه فعالیت دارند صورت می گیرد. کارخانجات صنعتی از طریق واحد های بازرگانی ضربه گیر سپر جلو با کیفیت این کالا را تولید و روانه بازار های جهانی می نمایند. این شرکت ها دارای مجوز های لازم از سوی سازمان های مربوطه بوده و دارای استاندارد های لازم برای تولید و صادرات این کالا می باشند. از آن جا که این اجناس به کشور های دیگر صادر می شود به همین دلیل از کیفیت بالایی برخوردار بوده و نرخ معاملاتی آنها نرخ ثابتی می باشد که به توافق طرفین می رسد.

فروش ضربه گیر سپر جلو با بهترین قیمت

فروش ضربه گیر سپر جلو با بهترین قیمتضربه گیر سپر از جمله قطعاتی است در خودرو که به منظور محافظت ماشین در برابر آسیب های جاده ای و شهری بر روی خودرو نصب می شود. از آن جا که سپر خودرو قطعه مهمی در ماشین محسوب می شود از این رو محافظت از آن به کمک ضربه گیر موجب حفظ آن و افزایش دوام و طول عمر خودرو خواهد شد. فروش این محصول به شیوه های مختلفی صورت می گیرد که برخی از این روش ها موجب خرید این وسیله با بهترین قیمت خواهد شد. برخی از این راه ها عبارتند از:

 • خرید اینترنتی از سایت های فروشگاهی آنلاین 
 • خرید عمده و کلی از بنکداران 
 • خرید از فروشگاه های عرضه کننده لوازم یدکی ماشین و خودرو
 • خرید از نمایندگی های فروش 

فروش ضربه گیر با استفاده از روش های فوق امکان تهیه آن را در مقدار کم یا زیاد فراهم می سازد. 

تولیدی انواع ضربه گیر سپر جلو با بهترین کیفیت

تولیدی انواع ضربه گیر سپر جلو با بهترین کیفیتاولین تولید کننده ضربه گیر سپر جلو واحد های صنعتی بودند که در کار تولید لوازم یدکی و قطعات جانبی خودرو فعالیت داشتند. از این رو تولیدات این واحد ها مربوط به گستره ای از لوازم یدکی میشد که هر کدام با برند مخصوص به بازار های مصرف عرضه می شدند. سطح فعالیت هر کدام از این واحد های تولید کننده متفاوت بوده  و برخی در سطحی وسیع به تولید انبوه می پردازند و در این زمینه موفق به صادرات آن نیز شده اند. از این رو این تجهیزات توسط برند های برتر با بهترین کیفیت تولید و به بازار معرفی می شوند. پیشرفت تکنولوژی و تولید ماشین های مختلف در این زمینه این تولید کنندگان را ملزم به ساخت نمونه های جدید و با دوام ساخته است تا بتواند پاسخ گوی نیاز بازار به این وسیله باشد.

شرکت تولیدی ضربه گیر سپر جلو در تهران

شرکت تولیدی ضربه گیر سپر جلو در تهراندر حال حاضر شرکت های چندی در زمینه تولید انواع ضربه گیر سپر جلو فعالیت دارند که هر کدام تحت نام و برند خاصی به فعالیت می پردازند. این شرکت ها دارای نمایندگی های فروش در سراسر کشور و از جمله تهران به عنوان پر جمعیت ترین شهر ایران می باشند. محصولات تولیدی توسط این شرکت ها دارای گارانتی تولید می باشد که در مدت زمان خاص ارائه دهنده خدمات تعمیر نیز می باشند. تولیدات شرکت های مختلف صنعتی در بازار در مدل های مختلف و با تنوع قیمتی عرضه می شوند که خرید هر کدام لازم است متناسب با نوع و مدل خودرو صورت گیرد. برخی از این شرکت ها به دلیل کیفیت تولیدات دارای گواهینامه های مختلف از سوی سازمان های مربوطه نیز هستند که به آنها اعطا شده است.

ارائه کننده بهترین برند ضربه گیر سپر جلو در کرج

ارائه کننده بهترین برند ضربه گیر سپر جلو در کرجبهترین برند های ضربه گیر سپر جلو از طریق فروشگاه معتبر ضربه گیر سپر جلو به مشتریان عرضه می شود. برخی از این ارائه کنندگان در واقع نمایندگی های فروشی می باشند که به فروش تولیدات یک برند و شرکت تولید کننده می پردازند. این مراکز فروش در شهر های مختلف از جمله در کرج عرضه کننده بهترین مدل های این اجناس می باشند. علاوه بر این این دفاتر فروش مشخصات ضربه گیر سپر جلو خوب را نیز به خریداران متذکر می شوند و مدل های متنوع را به آنها معرفی می کنند. افراد مختلف با توجه به نوع اتوموبیل خود و همچنین توان مالی که دارند به خرید این تجهیزات می پردازند.

مراکز معتبر پخش ضربه گیر سپر جلو

مراکز معتبر پخش ضربه گیر سپر جلوپخش و توزیع انواع ضربه گیر سپر جلو توسط مراکز مرتبط با آن صورت می گیرد. تولید کنندگان این کالا از طریق واحد های فروش و بازاریابی تولیدات خود را به بازار معرفی نموده و سپس به پخش و توزیع آنها به سراسر کشور می پردازند. مراکز معتبر فروش می توانند از طریق ارائه کاتالوگ نمونه تولیدات شرکت های مختلف امکان مقایسه قیمت، کیفیت و همچنین شرکت تولید کننده را فراهم سازند. مرکز خرید ضربه گیر سپر جلو در شهر های مختلف از طریق نمایندگی یا دفاتر فروش اقسام متنوع این کالا را به فروش می رسانند. 

سفارش ضربه گیر سپر جلوبه صورت عمده

سفارش ضربه گیر سپر جلوبه صورت عمدهیکی از روش های خرید و سفارش ضربه گیر سپر جلو، عمده فروشی می باشد. عمده فروشی یکی از روش های متداول برای عرضه کالا در حجم زیاد می باشد. از این رو عمده فروشان ممکن است خود تولید کننده باشند یا عمده فروش بوده و فعالیتی در کار تولیدی نداشته باشند. در واقع عمده فروشان واسط بین تولید کننده و توزیع کننده بوده و مصرف کننده نهایی را کمتر می شناسند. سفارش عمده از طریق ارتباط با این فعالین صنعتی صورت گرفته و در تعداد دلخواه انجام می شود. بنابراین توزیع کلی و عمده می تواند نوعی فروش کلی باشد که موجب توزیع کالا به نقاط دور و نزدیک خواهد شد.

مدل ضربه گیر سپر جلو درجه یک

مدل ضربه گیر سپر جلو درجه یکتقویتی نام دیگری است که برای ضربه گیر سپر جلو برگزیده شده است. این تجهیزات در مدل های مختلف و انواع درجه یک تولید می شوند که مهمترین نقش و کاربرد آنها عبارت است از:

 • محافظت از سپر خودرو در هنگام ضربه های وارد شده 
 • عدم آسیب دیدگی سپر و ممانعت از انتقال نیرو به سپر 

دو کارکرد فوق از جمله مهمترین کارکرد این قطعه ماشین را نشان می دهد. مدل های درجه یک این وسیله دارای براکت ها و متعلقات سالمی هستند که در هنگام خرید باید به این نکته توجه شود. انواع فلز، فوم و آهن از جمله مواد اولیه ای هستند که برای ساخت این قطعات مورد استفاده قرار می گیرند که هر کدام ویژگی های خاص خود را داشته و البته تفاوت قیمت قابل ملاحظه ای نیز بین انواع آنها وجود دارد.

عبدالهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: مجتبی عبدالهی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09133315479

phone icon شماره ثابت: 03142740649

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: Mojtaba_abdelahy @yahoo.com

مجموعه پارسا بدنه شما را به خرید بهترین انواع دیاق سپر پراید دعوت می‌نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • 12 − 1 =
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید