مجموعه پارسا بدنه شما را به خرید بهترین انواع دیاق سپر پراید دعوت می‌نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز صادرات دیاق سپر پراید

آنچه درباره صادرات دیاق سپر نمی دانیدصادرات انواع دیاق سپر
صادرات دیاق سپر

صادرات دیاق سپر پراید از ایران متناسب با نیاز دیگر کشورها به این محصول می باشد .ازآنجا که صادرات پراید بیشتر به کشور عراق و در تعداد کمتر به کشور سوریه انجام گرفته است، نیاز به لوازم بدنه این خودرو در این دو کشور بیشتر احساس می شود. از جمله قطعه سازان صادر کننده لوازم بدنه خودرو به این کشور همسایه شرکت فولاد شید اصفهان می باشد.از دیگر قطعه سازان صنایع وابسته به شرکت سایپا است، که در سالهای گذشته انواع لوازم بدنه از جمله صادرت دیاق سپر پراید را برعهده داشته است.

صادرات دیاق سپر

آنچه درباره صادرات دیاق سپر نمی دانید

دیاق سپر پراید یا ضربه گیر سپر پراید از جمله قطعات ایمنی ساز در خودو محصوب می شود. که نقش محافظت از خودو و سرنشینان آن را در ضربات ناشی از تصادفات و انحرافات جاده ای خودرو ها بر عهده دارند.

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید صادرات خودروهای ایرانی به چه کشورهای انجام می شود. در واقعه شاید صادرات خودروهای مثل پژو پارس و پراید به عراق شما را شگفت زده نکند آنچه که آمارهای صادراتی نشان می دهد خورو پراید علاوه بر عراق به ایتالیا و گینه نیز صادر شده است و کشور آلمان نیز وارد کننده خودروهای ایرانی در سالهای اخیر بوده است . در سالهای اخیر صادرات عمده لوازم بدنه خودرو ایران به کشورهای عراق و آلمان انجام گرفته است . هرچند که صادرات اتوموبیل و خودروهای ایرانی به کشورهای دیگر در مقابل صادرات خودروهای چینی و کره ای بسیار محدود بوده است اما قطعه سازان ما از همین فرصت برای معرفی خود و برندهای خود به کشورهای دیگر استفاده کرده اند . با امید به روزی که خودرو سازان ما با ارتقا محصولات خود بازار مناسبی را در کشور های دیگر کسب کنند آنچه که درمورد صادرات دیاق سپرپراید نمی دانید این است که این محصول در حال حاظر به همسایه مانند عراق، سوریه، آذربایجان، صورت می گیرد . و قطعه سازان از این فرصت محدود نیز جهت ارز آوری به کشور استفاده کرده اند .

صادرات انواع دیاق سپر

صادرات انواع دیاق سپر همچون دیگر لوازم و قطعات بدنه خودرو از چالشها و افت و خیزهای فراوانی برخوردار بوده است .در حالا حاظر کارخانه فولاد شید علاوه بر همکاری با شرکت‌های خودروساز داخلی (ایران خودرو و سایپا)، توانسته است صادرات به کشورهای سوریه و عراق و بلاروس با موفقیت به انجام برسانند. این صادرات  به دلیل مرزهای مشترک ما با کشورهای همسایه به راحتی انجام می پذیرد. و از انجا که دو خودرو پژو پارس و پراید بیشترین زمینه صادراتی را داشته اند لوازم بدنه این دو خودرو از جمله دیاق بیشترین صادرات را داشته است.

صادرات دیاق سپر

 

 

عبدالهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: مجتبی عبدالهی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09133315479

phone icon شماره ثابت: 03142740649

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: Mojtaba_abdelahy @yahoo.com

مجموعه پارسا بدنه شما را به خرید بهترین انواع دیاق سپر پراید دعوت می‌نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید